POZNAJ NASZĄ OFERTĘ

CARPORTY

WIATY FOTOWOLTAICZNE

Zadaszenia fotowoltaiczne to rozwiązanie, które sprawdzi się jako miejsce parkingowe pod domem, firmą, hotelem czy nawet na stacji benzynowej czy centrum handlowym.

Carporty są też doskonałą alternatywą dla osób, które chciałyby posiadać instalację fotowoltaiczną, ale nie mają wystarczająco miejsca na działce lub konstrukcja dachu nie pozwala na jej stworzenie, np. ze względu na zacienienie, nachylenie w niewłaściwym kierunku.

Wiata solarna to rozwiązanie, które docenią również posiadacze aut elektrycznych. Dzięki możliwości zamontowania w niej ładowarki. Darmowa energia słoneczna, która zasili samochód i przyczyni się do zmniejszenia rachunków za prąd? Brzmi doskonale.

Jakie korzyści przynosi budowa wiaty solarnej?

uniezależnienie od podwyżek cen za energię elektryczną

zabezpieczenie pojazdu przed działaniem deszczu i śniegu

ochrona karoserii pojazdu przed szkodliwym oddziaływaniem promieni UV

nowoczesne i estetyczne miejsce parkingowe

Co więcej – połączenie technologii ogniw słonecznych z technologią pojazdów elektrycznych sprawia, że do atmosfery nie będą wydzielane żadne zanieczyszczenia czy substancje szkodliwe. Ponadto wyprodukowana przez instalację fotowoltaiczną nadwyżka energii elektrycznej nie przepadnie. Tę z powodzeniem można odsprzedać do sieci energetycznej. Warto? Oczywiście, że TAK!