POZNAJ NASZĄ OFERTĘ

FOTOWOLTAIKA

Z czego wynika wzrost popularności wykorzystania zielonej energii?

Wynika to nie tylko z faktu stale wzrastających cen energii, ale także ze wzrostu świadomości ekologicznej.

Poznaj korzyści, jakie niesie za sobą montaż fotowoltaiki, zobacz z jakimi producentami współpracujemy i znajdź rozwiązanie, które w pełni spełni Twoje oczekiwania.

Sprawdź naszą ofertę i zostań dumnym posiadaczem własnej fabryki. Wykorzystaj potencjał energii słonecznej i stań się niezależny od podwyżek za prąd.

EnergySet

Korzyści w skrócie

To właśnie od modułu zaczyna się właściwy proces pozyskiwania energii z promieni słonecznych

Moduły Fotowoltaiczne

Ogniwa w module zawierają krzem, który pochłania promieniowanie słoneczne. Fotony czyli cząstki światła wzbudzają elektrony w kryształkach krzemu – a dokładniej mówiąc – wybijają je i wprawiają w ruch. Ruch ten powoduje różnicę potencjałów, a to prowadzi do produkcji prądu stałego.

Posiadamy w ofercie moduły najlepszych i zaufanych producentów. Najskuteczniejsze technologie wykonania, wysoka wydajność i wieloletnia gwarancja producenta to dla nas ważny aspekt. Stosowane przez nas moduły posiadają certyfikaty dotyczące odporności na zmienne warunki atmosferyczne i grad.

Inwertery

Prąd, który produkują nasze panele fotowoltaiczne jest prądem stałym. To dzięki pracy falownika (nazywanego też inwerterem) uzyskujemy prąd zmienny. Gdy praca zostanie zakończona sukcesem, wyprodukowana energia elektryczna jest gotowa do wykorzystania przez użytkowników. Jest to drugi, zaraz obok modułów, najważniejszy element instalacji fotowoltaicznej. Serce instalacji działa automatycznie, w czasie rzeczywistym.