POZNAJ NASZĄ OFERTĘ

ELEKTROMOBILNOŚĆ

ŁADOWARKI DO AUT ELEKTRYCZNYCH

Pojęcie elektromobilności odnosi się do użytkowania pojazdów z napędem elektrycznym - zarówno do aspektów technicznych i eksploatacyjnych, ale też do samej infrastruktury ich ładowania. To nowy kierunek rozwoju branży motoryzacyjnej.

Pojazdy elektryczne zyskują coraz większą popularność. Stale rozwija się technologia ich produkcji oraz zasięg, który mogą pokonać. Stopniowo rozbudowuje się również sieć stacji ładowania.

Wpływ na wzrost liczby samochodów elektrycznych ma niewątpliwie wprowadzenie programu priorytetowego „Mój Elektryk”, który wspiera zakup i leasing pojazdów zeroemisyjnych. Program obejmuje użytkowników indywidualnych, firmy i organizacje.

To właściciel auta zadecyduje ile będzie go kosztowała energia elektryczna potrzebna do naładowania jego zeroemisyjnego pojazdu. Może on skorzystać z publicznej infrastruktury ładowania albo ładować auto we własnym garażu.

Najkorzystniejszym rozwiązaniem jest jednak zasilanie samochodu elektrycznego prądem, który wyprodukuje instalacja fotowoltaiczna. Nadwyżkę wyprodukowanej energii możemy wykorzystać do ładowania pojazdu. Okazuje się, ze własna instalacja zapewnia ekonomiczne i szybkie ładowanie.

Samochód elektryczny zasilany energią ze słońca to futurystyczna wizja sprzed lat, która obecnie staje się rzeczywistością. Fotowoltaika też może przyczyniać się do rozwoju elektromobilności.

Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, którzy chcą na swojej posesji wybudować kompaktową ładowarkę do swojego samochodu elektrycznego, ale też do klientów biznesowych, którzy na terenie swojej firmy chcą zainwestować w rozwój elektromobilności.

Każda z naszych usług jest realizowana kompleksowo - od analizy potrzeb i specyfikacji technicznej pojazdu, przez dobór najlepiej dostosowanych rozwiązań, profesjonalny montaż, po opiekę poinstalacyjną.