O Nas

O NAS

Największą wartością naszej firmy są ludzie tworzący zgrany zespół

Fundamenty EnergySet tworzą nasi technicy - Gabriel i Łukasz. Poznali się już w szkole średniej, później ich drogi rozeszły się i każdy stworzył własną firmę związaną z OZE. Połączyli siły w 2021 r. właśnie wtedy powstało EnergySet. Od tego czasu pod wspólnym szyldem rozwijają działalność. Do naszego grona należą również instalatorzy - Mirek i Kuba oraz wsparcie naszych social mediów - Daria.

EnergySet

Co nas wyróżnia?

Indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta

Precyzja, dokładność, zaangażowanie

Zgrany zespół ludzi z pasją i doświadczeniem

Szeroka oferta usług oraz najwyższej jakości urządzenia

Wsparcie na każdym etapie realizacji usługi

Wieloletnie doświadczenie w kraju i zagranicą

Posiadamy wszechstronne doświadczenie w branży zielonej energii, a dzięki profesjonalizmowi jesteśmy w stanie zaoferować kompleksowe rozwiązania nie tylko w zakresie fotowoltaiki, ale też turbin wiatrowych, magazynów energii, stacji ładowania pojazdów elektrycznych oraz folii i mat grzewczych.

Śledzimy na bieżąco nowe rozwiązania technologiczne i dzięki temu jakość naszych usług stale utrzymuje się na wysokim poziomie. Przykładamy dużą wagę do oferowanych rozwiązań i komponentów.

Zaufaj doświadczeniu EnergySet
Kierujemy nasze usługi nie tylko do klientów indywidualnych, ale też do rolników, przedsiębiorców i wspólnot mieszkaniowych. U nas każdy znajdzie rozwiązanie najlepiej dopasowane do swoich potrzeb.