POZNAJ NASZĄ OFERTĘ

FOTOWOLTAIKA Sztum

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę na montaż fotowoltaiki, przygotowaną specjalnie dla osób zamieszkujących okolice Sztumu. Jeśli szukasz odpowiedniego sposobu na uzyskanie oszczędności, przy jednoczesnym przejściu na odnawialne źródła energii (OZE), jesteś w dobrym miejscu. Zapoznaj się z naszą ofertą i sprawdź, jak można zyskać na energii elektrycznej.

Panele słoneczne Sztum – oszczędność pod ręką

Fotowoltaika zyskuje coraz większą popularność. Nic dziwnego – panujący w Sztumie klimat zapewnia odpowiednią ekspozycję na słońce, dzięki czemu systemy oparte na ogniwach fotowoltaicznych są bardzo wydajne. W pobliskich miejscowościach, jak i w samym mieście, produkują one energię przez niemal cały rok. To doskonała okazja, żeby zacząć oszczędzać na rachunkach za zużycie prądu.

Eksperci już od dawna zachęcają do inwestowania w odnawialne źródła energii. Tylko w ten sposób jest możliwe obniżenie emisji szkodliwego CO2. Dlatego naprawdę warto zdecydować się na montaż paneli PV w swoim domu. W ten sposób można wspierać ideę zrównoważonego rozwoju oraz aktywnie zmieniać swój wpływ na środowisko. Dodatkowym atutem jest fakt, że wprowadzenie ekologicznych rozwiązań wpływa na zwiększenie wartości nieruchomości.

Panele słoneczne od EnergySet w Sztumie – dlaczego my?

Zapewniamy atrakcyjną ofertę dla mieszkańców Sztumu i okolic. Podejmując współpracę z EnergySet, każdy klient zawiera umowę, na podstawie której wykonujemy projekt, montaż, uruchomienie oraz serwis paneli fotowoltaicznych. Ponadto pomagamy w wyszukiwaniu korzystnych źródeł finansowania. Mamy aktualne informacje na temat trwających programów dofinansowań organizowanych przez UE lub rząd.

 

Przejrzyj nasz katalog proponowanych rozwiązań technologicznych. Zawierają się w nim ogniwa fotowoltaiczne o najwyższej jakości, dopasowane do potrzeb klientów. Są one bardzo wytrzymałe, dostosowane nawet do ciężkich warunków atmosferycznych. Zastosowane w nich moduły gwarantują wiele lat wysokiej wydajności, a co za tym idzie – oszczędności.

3

Gwarancja 10 lat na montaż

audyt

Bezpłatny audyt

2

Wysokiej jakości rozwiązania

Montaż fotowoltaiki Sztum i okolice – profesjonalne wykonanie

Nasz wykwalifikowany zespół krok po kroku przeprowadzi Cię przez wszystkie etapy inwestycji. Pracę rozpoczynamy zawsze od bezpłatnej wyceny fotowoltaiki. Konsultacja ta polega na przeprowadzeniu audytu, z uwzględnieniem wszystkich szczegółów. Na tej podstawie jest tworzony indywidualny projekt. Montaż, niezależnie od tego, czym ma miejsce na dachu, czy gruncie, jest zaplanowany w czasie dogodnym dla klienta. Do jego przeprowadzenia wyznaczeni są wykwalifikowani eksperci, którzy używają zawsze sprzętu wysokiej jakości.


Współpracując z nami, inwestycja w OZE zwróci się błyskawicznie. Gwarantujemy, że panele słoneczne będą działać efektywnie i niezawodnie przez wiele lat. Nie pozwól, żeby oszczędności się oddalały – bezpłatna konsultacja z EnergySet już na Ciebie czeka!

Formularz Kontaktowy

EnergySet

Zaufaj doświadczeniu