POZNAJ NASZĄ OFERTĘ

FOTOWOLTAIKA Łódź

Oto nasza specjalna oferta dotycząca montażu paneli słonecznych skierowana do firm i indywidualnych klientów w Łodzi i okolicach. Z jakiego powodu warto zainteresować się inwestowaniem w OZE? Powodów jest kilka: rozwój technologiczny, oszczędności i ekologia. Zapoznaj się z naszą ofertą i dowiedz się więcej.

Panele słoneczne Łódź

Coraz więcej osób interesuje się inwestowaniem w panele fotowoltaiczne. Nic dziwnego, ponieważ przynosi to sporo korzyści. Jeśli jesteś mieszkańcem Łodzi lub okolic zapoznaj się lepiej z tą ofertą. 

Dlaczego warto? Korzystne położenie miasta ma ogromny wpływ na wydajność systemu fotowoltaicznego. Sprzyja temu klimat oraz dobre nasłonecznienie. To sprawia, że instalacja przez długi czas w roku osiąga wysoką efektywność, czyli generuje energię. Korzystanie z własnych zasobów pozwoli Ci sporo zaoszczędzić na rachunkach za prąd. 

Nie można zapominać, że fotowoltaika to odnawialne źródło energii. Korzystanie z takiego systemu pozytywnie wpływa na środowisko poprzez zmniejszenie emitowanego CO2 do atmosfery. Warto również wspomnieć, że systemy OZE zwiększają wartość nieruchomości.

Zainwestuj w panele słoneczne od EnergySet w Łodzi

Dlaczego warto inwestować w fotowoltaikę z EnergySet? Po pierwsze, nie musisz samodzielnie zajmować się każdym etapem zakładania systemu. Zlecasz zadanie naszej firmie, a my krok po kroku je realizujemy — szybko i sprawnie. Po drugie, w razie problemów masz do dyspozycji wykwalifikowany zespół, który zawsze chętnie służy pomocą. Po trzecie, zyskujesz gwarancję najwyższej jakości systemów, które składają się z podzespołów od renomowanych producentów.


Nasza kompleksowa oferta obejmuje również pomoc przy szukaniu odpowiedniego finansowania całej inwestycji. Zdajemy sobie sprawę, że wkład własny może być sporym obciążeniem. Z tego powodu robimy wszystko, żeby znaleźć na tyle dobre źródło finansowania, żeby nasz klient jak najszybciej odzyskał swój wkład i oszczędzał. Mamy rozległą wiedzę na temat programów rządowych i unijnych i zawsze znajdziemy najlepsze rozwiązanie.

3

Gwarancja 10 lat na montaż

audyt

Bezpłatny audyt

2

Wysokiej jakości rozwiązania

Profesjonalny montaż fotowoltaiki w Łodzi

Chcemy każdemu klientowi zaproponować obsługę najwyższej jakości. Dlatego, zanim rozpoczniemy realizację inwestycji, proponujemy bezpłatną konsultację. W jej trakcie przeprowadzamy profesjonalny audyt elektryczny, który przeprowadza wstępną wycenę kosztów. Następnie na podstawie ustaleń oraz specyfiki miejsca instalacji sporządzamy szczegółowy projekt. Jest on niezbędny, żeby montaż paneli słonecznych przebiegł szybko i bezproblemowo. Nasi fachowcy wyróżniają się wieloletnim doświadczeniem i posługują się specjalistycznym sprzętem, dlatego uruchomienie systemu potrwa bardzo krótko.


Warto zapoznać się z naszą konkurencyjną ofertą. Panele słoneczne EnergySet to wysoka jakość, wytrzymałość oraz wydajność. To doskonałe narzędzie, żeby zacząć oszczędzać na energii elektrycznej. Nie czekaj i sprawdź sam!

Formularz Kontaktowy

EnergySet

Zaufaj doświadczeniu