POZNAJ NASZĄ OFERTĘ

FOTOWOLTAIKA Toruń

Chcesz, żeby Twoja inwestycja w odnawialne źródła energii była opłacalna? Zastanawiasz się, od czego zacząć? Przekonaj się, jakie możliwości zapewnia fotowoltaika. Jeśli mieszkasz w Toruniu lub okolicach, zapoznaj się z ofertą EnergySet. Z nami inwestycja w OZE jest prosta.

Panele słoneczne Toruń –
mądra inwestycja

Za tym, żeby zainteresować się montażem paneli PV, przemawia wiele powodów. To mądra i przyszłościowa decyzja. Dzięki fotowoltaice zagospodarujesz część dachu lub nieużywanego gruntu na instalację, która będzie generować dla Ciebie ogrom czystej energii. W efekcie znacznie obniżysz swoje rachunki za prąd.

Tereny dookoła Torunia oraz samo miasto posiadają sprzyjające warunki do osiągania wysokiej efektywności ogniw fotowoltaicznych. Podstawowym warunkiem jest ekspozycja na słońce. Dobrze się składa, bo tutejsza okolica posiada odpowiednią szerokość geograficzna oraz umiarkowany klimat. Warto inwestować w odnawialne źródła energii, ponieważ mają one wpływ na podniesienie wartości nieruchomości. Ekologiczny rozwój to bardzo silny trend, który jest dobry zarówno dla środowiska, jak i portfela. Zmniejszysz emisję CO2, przy okazji pomnażając oszczędności!

Dlaczego warto wybrać panele słoneczne od EnergySet w Toruniu?

Mamy bardzo konkurencyjną ofertę dla mieszkańców Torunia i okolic. Umowa obejmuje stworzenie projektu dopasowanego do konkretnego miejsca, przeprowadzenie montażu, a także serwisowanie paneli słonecznych.
Naszym klientom proponujemy wyłącznie ogniwa fotowoltaiczne o najwyższej jakości. Projekt dopasowujemy do specyfiki budynku oraz indywidualnych potrzeb inwestorów. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań, realizacje naszego zespołu wyróżniają się wieloletnim utrzymywaniem wysokiej efektywności. Dbamy również o odporność instalacji na uszkodzenia

 

Klienci współpracujący z EnergySet zawsze mogą liczyć na wsparcie i pomoc specjalistów w uzyskaniu dofinansowania. Znamy szczegóły aktualnie obowiązujących programów zapewniających źródła finansowania dla inwestycji.

3

Gwarancja 10 lat na montaż

audyt

Bezpłatny audyt

2

Wysokiej jakości rozwiązania

Profesjonalny montaż fotowoltaiki – Toruń i okolice

Na każdym etapie swojej inwestycji możesz liczyć na nasz specjalistyczny zespół. Zanim przystąpimy do jakichkolwiek prac, oferujemy bezpłatną konsultację. To wtedy przeprowadzamy audyt i szacujemy koszt całej inwestycji. Kolejnym etapem jest wykonanie projektu z uwzględnieniem wszelkich danych dotyczących miejsca montażu. Po uzgodnieniu dogodnego terminu pozostaje jedynie instalacja paneli słonecznych oraz uruchomienie całego systemu.

 
Fachowe przeprowadzenie instalacji w połączeniu z podzespołami od renomowanych światowych producentów to nasz sposób na wieloletnią wydajność całego systemu. Dołącz już dziś do tej rozwojowej dziedziny energetyki i sprawdź jak wygląda bezpłatna konsultacja w EnergySet!

Formularz Kontaktowy

EnergySet

Zaufaj doświadczeniu