POZNAJ NASZĄ OFERTĘ

FOTOWOLTAIKA Poznań

Mieszkańcy Poznania mogą już dziś zapoznać się ze specjalną, dedykowaną ofertą na panele słoneczne. Osiągnięcie rzeczywistych oszczędności naprawdę jest możliwe dzięki współpracy z EnergySet. Naszym celem jest wspieranie zrównoważonego rozwoju poprzez przejście na odnawialne źródła energii.

Panele słoneczne w Poznaniu – rozsądna inwestycja

Nie da się ukryć, że zainteresowanie inwestycją w montaż fotowoltaiki cały czas wzrasta, szczególnie na terenie Poznania oraz okolic. Nic dziwnego – wiele osób szuka nowych sposobów na oszczędzanie. Dodatkową wartością jest korzystny wpływ na środowisko. Bardzo ważne jest zmniejszanie emisji CO2 w powietrzu, dlatego coraz częściej eksperci mówią o przechodzeniu na odnawialne źródła energii. Wspierając ten trend, zyskujesz coś jeszcze – ekologiczne rozwiązania podnoszą wartość każdej nieruchomości.

Warto również zauważyć, że położenie Poznania sprzyja osiąganiu wysokiej wydajności paneli słonecznych. Jest to możliwe w związku z charakterystycznym klimatem miasta oraz konkretnym położeniem geograficznym. Efektem jest duży uzysk energetyczny, który znacząco zmniejsza wysokość comiesięcznych rachunków za prąd.

Specjalistyczne panele słoneczne EnergySet w Poznaniu

Nasza firma wyróżnia się ofertą, która obejmuje kilka rodzajów modułów fotowoltaicznych. Daje to możliwości, które pozwalają nam podejmować się różnych realizacji, nawet tych związanych z wykorzystaniem nietypowych budynków. Niezależnie od tego, które moduły zostaną wybrane przez klienta, zawsze gwarantujemy wysoki uzysk energetyczny. Nowoczesne rozwiązania technologiczne to również trwałość, nawet podczas trudnych warunków atmosferycznych.

 
EnergySet to wykwalifikowany zespół, który jest zawsze gotowy do pomocy, na każdym etapie realizacji inwestycji. Dotyczy to również znalezienia odpowiednich źródeł dofinansowania. Jesteśmy na bieżąco z programami przeznaczonymi dla Poznania (zarówno rządowymi, jak i unijnymi). Dzięki temu możemy zaproponować rozwiązanie, dzięki któremu zmniejszymy wkład własny klienta do minimum. Tania fotowoltaika z EnergySet jest możliwa!

3

Gwarancja 10 lat na montaż

audyt

Bezpłatny audyt

2

Wysokiej jakości rozwiązania

Montaż fotowoltaiki krok po kroku – Poznań i okolice

Kompleksowa obsługa klienta jest dla nas niezwykle ważna. Dlatego nasi eksperci sprawnie przeprowadzą Cię przez każdy etap realizacji fotowoltaiki i zawsze są gotowi udzielić wsparcia merytorycznego lub technicznego. 

Jak przebiega sama inwestycja krok po kroku? W pierwszej kolejności przeprowadzamy bezpłatny audyt, którego zadaniem jest wykonanie szacunkowej wyceny. Dopiero potem tworzony jest projekt. Dokładna analiza wszelkich danych pozwala nam przeprowadzić sprawny montaż i uruchomienie systemu. Dzięki temu jako inwestor możesz błyskawicznie poczuć satysfakcję z wysokie jakości i wydajności naszych ogniw fotowoltaicznych.


Niezawodność oraz efektywność – tym wyróżniają się panele słoneczne od EnergySet. Jeśli zależy Ci na takiej gwarancji, zapoznaj się z naszą ofertą. Już dzisiaj możesz umówić się na darmową konsultację. Nasz ekspert udzieli Ci wszelkich niezbędnych informacji.

Formularz Kontaktowy

EnergySet

Zaufaj doświadczeniu